• İhsaniye Mah. 44.Sk. No: 4 Bandırma / Balıkesir

Bölgede Tek

İlk Yardım Eğitimi

Ortak Sağlık

Güvenlik Birimi

Kurumsal

Hakkımızda

Güney Marmara Sağlık ve Sosyal Hizmetler San. ve Tic. Ltd. Şti. 19 yıl önce sağlık sektörünün farklı alanlarında hizmet veren sağlık profesyonellerinin bir araya gelmesiyle kurulmuş bir firmadır. Firmamız bünyesinde 02.12.2009 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş ilk yardım eğitim merkezi faaliyete başlamıştır.

2013 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimimiz (OSGB) hizmete girmiştir. Açıldığı günden bu yana 500 üzerinde firmaya hizmet vermiş vermeye de devam etmektedir.

Amacımız

  • Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi iş güvenliği uzmanlarımız ve işyeri hekimlerimiz ile iş güvenliği sektöründe fark yaratabilmek
  • Hizmet verdiğimiz firmalar da iş güvenliği ve iş sağlığı bilincini geliştirebilmek güvenli ve sağlıklı iş yeri ortamları sağlamak, iş kazaları ve meslek hastalıklarını önleyebilmektir.
  • İnsan odaklı ve yasal mevzuatların paralelinde yüksek sorumluluk bilincinde hareket edebilmek gelişim ve güncellemelere açık olabilmektir.
  • Temel ilk yardım eğitimlerimiz ile yetkin ilk yardımcılar yetiştirebilmektir.

Hiç bir iş; güvensiz yapılacak kadar acil ve önemli değildir.

Top